VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KSFN
70 jubilejní jarní setkání sběratelů a přátel KSFN

Vážení přátelé, kamarádi, sběratelé, naše tradiční setkání KSFN se koná opět v Lučkovicích v termínu 10. - 12. 5. 2018. Cestu Vám popisovat nemusím, protože už mnozí z Vás do Lučkovic přeci jen trefí. A kdyby přece jen ne, dole (pod tímto textem) jsou umístěny potřebné odkazy s mapkou a popisem cesty. Občerstvení zajišťujeme z vlastních zdrojů, pivo bude k dispozici cca od 17 hod, káva čaj a drobná nabídka dalšího, podle minulé konzumace. Věříme, že nám počasí vyjde a bude teplo. Na uběhlém podzimním setkání to s počasím vypadalo všelijak, ale nakonec vše i přes drobné přepršky a trochu větrno počasí vyšlo. Objednávka na hezké počasí byla odeslána. Tak to snad dopadne dobře. Opět se na Vás všechny těším a doufám v bohatou účast....
Petr Beránek

Vážení přátelé, kamarádi, kolegové sběratelé a vůbec všichni účastníci setkání KSFN.
Je mi to velmi líto, ale je nutné Vás informovat o skutečnosti, že i přes veškerou snahu dokončit plánované vydání NKF - Nového katalogu fezových nálepek, se nám to nepodařilo. Děláme vše proto, aby se naše společné dílo podařilo mělo patřičnou úroveň a tak zkrátka potřebujeme ještě chvilku času. Podařilo se nám už sehnat většinu nových scanů skoro všech fezových etiket, až na pár vyjímek, pracujeme na zkrácené anglické verzi a mnoho dalšího. Katalog je z větší části v tisku, ale do našeho setkání se to prostě nestihne. Nechceme nic uspěchat a chceme mít pokud možno NKF co nejpřesnější. Při práci se nám podařilo najít i nejspíše další nový typ jedné fezovky, z archivu jsme vytáhli další obrázek černotisku, díky kterému jsme odranili jedno z posledních bílých míst našeho NKF.

Proto i když neradi, přistupujeme k následným opatřením. Původně plánovaný výlet k "pantátovi" Janoutovi na mlýn do Hoslovic se překládá až na podzimní setkání a s tím i plánovaný křest NKF za účasti kmotrů a hostů tedy také.

Jarní jubilejní 70. setkání tedy proběhne v klasickém schématu pouze v Lučkovicích, dáme si malý přípitek k našemu společnému jubileu, uskutečníme schůzi OV, musí proběhnout nové volby OV a musíme vyřešit některé organizační záležitosti Klubu. A hlavně se domluvíme na další setkání. Omlouváme se za komplikace, ale není bohužel jiného rešení. Věříme, že nás chápete a sami chcete mít NKF co nejlepší. Je to kniha vydávaná i Vaším jménem. Díky za pochopení....
Další infomace až na setkání v Lučkovicích, případně na mailu Klubu....
Petr

Podmínky a přihlašování k tomuto i dalším setkáním v RZ Lučkovice zůstavají stejné, tzn. na každé setkání je nutné se dopředu nahlásit (jako posledně) na uvedené kontakty a nahlásit si dobu příjezdu a odjezdu a stravu na jednotlivé dny (viz tabulka). Nikomu to snad neudělá problém, možností kontaktů je dost..!! Nemusíme vypadat jako neschopná společnost se domluvit...!!! Zúčastnění už ví, jak to tam vypadá a funguje, takže snad nebude problém se v klidu nahlásit a nekomplikovat kuchaři a provozní práci nenahlášeným příjezdem. Předem děkuji všem za včasné nahlášení....

Oficiální termín schůze OV je v sobotu dopoledne 12. 5. 2018 od 10.00 hod, kdy budeme tvořit zápis,
ale většinu věcí, zejména pak organizačních, budeme probírat a prodiskutovávat už od čtvrtka, podle toho jak se sejde většina členů OV.

Přetisky na toto setkání zajišťuje P.Beránek ve spolupráci s J.Plášilem, jubilejní přetisk zajišťuje Jan Cihlář.

Bylo sjednáno, jako předchozí setkání, že příjezd od čtvrtka tj. 10. 5. 2018 od 14,30 hod, ukončení naší akce v sobotu, tj. 12. 5. 2018 obědem.
Je na Vás kdy budete chtít odjet. Většina odjíždí v sobotu po obědě ke svým domovům, ale nemusíte si oběd už zajišťovat a odjet můžete hned po snídani, pouze připomínám, že v sobotu dopoledne je oficiální termín schůže OV, kdy se distribuuje zápis.

Znovu připomínám, že je nutné si vše na uvedených kontaktech objednat
(ubytování i jednotlivá jídla – snídaně, obědy, večeře na jednotlivé dny Vašeho pobytu..!!).

Kontakty pro nahlášení účasti na setkání do 4. 5. 2018:
Písemně: Petr Beránek, Pod Švabinami 935/44, Plzeň 312 00
Pevná: 37 74 516 59 - po celý den
Mobil: 702 934 889 - pouze 15 - 21 hod (zkoušejte i mimo uvedenou dobu možná se spojení zdaří..)
Email: beranek.petr@email.cz nebo info@fezovky.cz - trvale kdykoliv

Zde najdete materiály ke stažení:

tabulka pro přihlášení v pdf
tabulka pro přihlášení v excelu

Pozn: tabulku si stáhněte, vytiskněte, vyplňte a odešlete, buď poštou nebo elektronicky na udané kontakty (adresu nebo mail). Pokud se nahlásite, osobně, telefonicky, mailem, obyčejným dopisem, nebo ještě jiným způsobem, nemusíte vyplňovat tuto tabulku, ta není podmínkou. Stačí se prostě nějak nahlásit, abyste měli zajištěno ubytování a stravování.

Zde je vzorově vyplněná přihláška. Pokud jste, jako kamarádi domluveni nebo se sebou berete někoho z rodiny, do kolonky jméno a počet dalších osob napíšete jméno kdo objednává (např. Franta Vomáčka) + třeba 3 osoby (takže celkem ubytováváme 4 účastníky - jejich jména nejsou pro nás tak důležitá). Do kolonky počet bungalovů píšete kolik pokojů (bungalovů chcete - pokud jedete jako rodina a stačí dohromady jeden uvedete jeden, pokud chcete více, třeba tři protože chcete každý zvlášť, napíšete 3). Do kolonek ubytování vepíšete "ano" nebo "ne" k datumům na které chcete ubytovat - pokud už odjedete v sobotu navečer a nebudete přespávat do neděle, do kolonky k datumu, např sobota, vepíšete "ne". Do kolonek k jednotlivým typům stravy (snídaně, oběd, večeře) a pro jednotlivé datumy vepisujete počet požadovaných jídel, t.j. jede vás např. 5 takže k jednotlivým jídlům píšete počet 5. abyste dostali skutečeně 5 snídaní. Snad je to vysvětleno dostatečně polopaticky. Pro jistotu je tu vzor...

Vzor objednává: přijede franta vomáčka s dvěma osobami navíc, chce dva gungalovy (pokoje), přijede v pátek a chce ubytovat z pátka na sobotu takže 1 noc, objednává 3 obědy, 3 večeře na pátek a na sobotu 3 snídaně a pak odjíždí...jasné..??

Informace o dopravě a mapka cesty

Pozn: můžete si najít vlastní cestu, to je na Vás, zde jsou vám jen doporučeny nejlepší a nejkratší varianty. Šťastnou cestu a hlavně doražte..!!


Informace o RZ Lučkovice

Pozn: pouze pro zvídavé, ale kouknout se můžete samozřejmě všichni..!!Neváhejte a doražte mezi nás...!!!

Tak zatím ahoj a na jubilejní, jarním 70. setkání na viděnou.....Petr


nastavte si "FEZOVKY.CZ" jako homepage