VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KSFN
71. (podzimní) setkání sběratelů a přátel KSFN

Vážení přátelé, kamarádi, sběratelé, naše tradiční setkání KSFN se koná opět v Lučkovicích v termínu 4. - 6. 10. 2018. Cestu Vám popisovat nemusím, protože už mnozí z Vás do Lučkovic přeci jen trefí. A kdyby přece jen ne, dole (pod tímto textem) jsou umístěny potřebné odkazy s mapkou a popisem cesty. Občerstvení zajišťujeme z vlastních zdrojů, pivo bude k dispozici cca od 17 hod, káva čaj a drobná nabídka dalšího, podle minulé konzumace. Věříme, že nám počasí vyjde a bude teplo. Na uběhlém jarním setkání to s počasím vypadalo všelijak, ale nakonec vše i přes drobné přepršky počasí vyšlo. Objednávka na hezké počasí byla odeslána. Tak to snad dopadne dobře. Opět se na Vás všechny těším a doufám v bohatou účast....
Petr Beránek

Informace ohledně NKF - Nového Katalogu fezových nálepek ....bylo domluveno a jak bylo i uvedeno v zápise ze setkání, Katalog bude k dispozici na jaře při 72. setkání. V současné době probíhají překlady, alespoň částečné do angličtiny a plně je katalog připravován do tisku. Uvažovalo se o vydání teď už při podzimním setkání, ale po technické stránce to nejde...Byli jsme několikátí v pořadí na tiskárně a na víc ani pro mé osobní časové vytížení v letním období se to stihnout nedalo. Jaro je však neměnný termín a naopak doladíme průběh křestu...Díky za pochopení....
Další infomace až na setkání v Lučkovicích, případně na mailu Klubu....
Petr

Podmínky a přihlašování k tomuto i dalším setkáním v RZ Lučkovice zůstavají stejné, tzn. na každé setkání je nutné se dopředu nahlásit (jako posledně) na uvedené kontakty a nahlásit si dobu příjezdu a odjezdu a stravu na jednotlivé dny (viz tabulka). Nikomu to snad neudělá problém, možností kontaktů je dost..!! Nemusíme vypadat jako neschopná společnost se domluvit...!!! Zúčastnění už ví, jak to tam vypadá a funguje, takže snad nebude problém se v klidu nahlásit a nekomplikovat kuchaři a provozní práci nenahlášeným příjezdem. Předem děkuji všem za včasné nahlášení....

Oficiální termín schůze OV je v pátek dopoledne 5. 10. 2018 od 9.30 hod, kdy budeme tvořit zápis,
ale většinu věcí, zejména pak organizačních, budeme probírat a prodiskutovávat už od čtvrtka, podle toho jak se sejde většina členů OV.

Přetisky na toto setkání zajišťuje P.Beránek ve spolupráci s J.Plášilem.

Bylo sjednáno, jako předchozí setkání, že příjezd od čtvrtka tj. 4. 10. 2018 od 14,30 hod, ukončení naší akce v sobotu, tj. 6. 10. 2018 obědem.
Je na Vás kdy budete chtít odjet. Většina odjíždí v sobotu po obědě ke svým domovům, ale nemusíte si oběd už zajišťovat a odjet můžete hned po snídani.
POZOR NA ZMIŇOVANÉ VOLBY
někteří odjedou už v pátek po večeři a mnoho lidí uteče hned po snídani...jen aby ste s tím počítali a nezadávali si oběd a pak ho na místě rušili...to nás roztrhnou..(nebo já). Termín schůze je už v pátek, a když se podaří dokončit i zápis bude vše v nejlepším pořádku a můžeme hned po ránu odjet a stihnout si i odvolit...tedy kdo to stihne domů včas.

Znovu připomínám, že je nutné si vše na uvedených kontaktech objednat
(ubytování i jednotlivá jídla – snídaně, obědy, večeře na jednotlivé dny Vašeho pobytu..!!).

Kontakty pro nahlášení účasti na setkání do 28. 9. 2018:
Písemně: Petr Beránek, Pod Švabinami 935/44, Plzeň 312 00
Pevná: 37 74 516 59 - po celý den
Mobil: 702 934 889 - pouze 15 - 21 hod (zkoušejte i mimo uvedenou dobu možná se spojení zdaří..)
Email: beranek.petr@email.cz nebo info@fezovky.cz - trvale kdykoliv

Zde najdete materiály ke stažení:

tabulka pro přihlášení v pdf
tabulka pro přihlášení v excelu

Pozn: tabulku si stáhněte, vytiskněte, vyplňte a odešlete, buď poštou nebo elektronicky na udané kontakty (adresu nebo mail). Pokud se nahlásite, osobně, telefonicky, mailem, obyčejným dopisem, nebo ještě jiným způsobem, nemusíte vyplňovat tuto tabulku, ta není podmínkou. Stačí se prostě nějak nahlásit, abyste měli zajištěno ubytování a stravování.

Zde je vzorově vyplněná přihláška. Pokud jste, jako kamarádi domluveni nebo se sebou berete někoho z rodiny, do kolonky jméno a počet dalších osob napíšete jméno kdo objednává (např. Franta Vomáčka) + třeba 3 osoby (takže celkem ubytováváme 4 účastníky - jejich jména nejsou pro nás tak důležitá). Do kolonky počet bungalovů píšete kolik pokojů (bungalovů chcete - pokud jedete jako rodina a stačí dohromady jeden uvedete jeden, pokud chcete více, třeba tři protože chcete každý zvlášť, napíšete 3). Do kolonek ubytování vepíšete "ano" nebo "ne" k datumům na které chcete ubytovat - pokud už odjedete v sobotu navečer a nebudete přespávat do neděle, do kolonky k datumu, např sobota, vepíšete "ne". Do kolonek k jednotlivým typům stravy (snídaně, oběd, večeře) a pro jednotlivé datumy vepisujete počet požadovaných jídel, t.j. jede vás např. 5 takže k jednotlivým jídlům píšete počet 5. abyste dostali skutečeně 5 snídaní. Snad je to vysvětleno dostatečně polopaticky. Pro jistotu je tu vzor...

Vzor objednává: přijede franta vomáčka s dvěma osobami navíc, chce dva gungalovy (pokoje), přijede v pátek a chce ubytovat z pátka na sobotu takže 1 noc, objednává 3 obědy, 3 večeře na pátek a na sobotu 3 snídaně a pak odjíždí...jasné..??

Informace o dopravě a mapka cesty

Pozn: můžete si najít vlastní cestu, to je na Vás, zde jsou vám jen doporučeny nejlepší a nejkratší varianty. Šťastnou cestu a hlavně doražte..!!


Informace o RZ Lučkovice

Pozn: pouze pro zvídavé, ale kouknout se můžete samozřejmě všichni..!!Neváhejte a doražte mezi nás...!!!

Tak zatím ahoj a na podzimním 71. setkání na viděnou.....Petr


nastavte si "FEZOVKY.CZ" jako homepage